CetaSoft Ofis Standart

Ofis Araçları Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 200TL
  • Boyut 37.0 MB
  • Version 6.0
  • Dil Türkçe
  • Firma CetaSoft Yazılım
CetaSoft Ofis Standart; mal alım satımı yapan ticarethaneler ve hizmet satışı yapan ofisler için özel olarak geliştirilmiş olup bu ofis ve ticarethanelerin ön muhasebe hesaplarını tutabilecekleri kullanımı kolay bir ofis yazılımıdır.
CetaSoft Ofis; mal alım satımı yapan ticarethaneler ve hizmet satışı yapan ofisler için özel olarak geliştirilmiş olup bu ofis ve ticarethanelerin ön muhasebe hesaplarını tutabilecekleri kullanımı kolay bir ofis yazılımıdır. 

Yazılımın kullanıcı dostu arayüzü oldukça basit olup amatör kullanıcılarında rahatlıkla kullanabilecekleri bir yazılımdır. Hizmet satışı gerçekleştiren doktor ve avukatların işlerini kolaylaştıracak bu yazılım ile ön muhasebe hesaplarının takibini kolaylıkla yapabilirler. 

Yazılımın kullanıcı dostu arayüzünde bulunan hesap yönetim araçları, bilgi yönetim araçları ve diğer araçlar gibi bölümlerine tek pencereden ulaşabilir, işlemlerinizi tek fare tıklaması ile kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. 

Yazılımı ilk çalıştırdığınızda ekrana gelecek olan şifre kutusuna kullanıcı adı olarak CETASOFT şifre olarak da OFİS yazmalısınız.
CetaSoft Ofis Standart indir